Hakkımızda

PicsArt_05-22-03.19.13Düşler Atölyesi Medya’nın radyo reklamcılığı konusunda uzmanlaşan firması olarak bizler, pek çok markaya radyo planlama, radyo satın alma, radyo prodüksiyonu hazırlanma ve seslendirme konusunda hizmet vermekteyiz. Radyo reklamcılığına dair her konuda anahtar teslim ilkesiyle, tek elden, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri sunmaktayız.

Profesyonel iletişimciler tarafından kurulan firmamız, başarıyla tamamladığı yüzlerce radyo planlaması ile çalıştığı markalara önemli katkılar sağlamıştır. Reklam verimliğini esas alan firmamız her daim minimum maliyetle, maksimum reklam verimliğinin sağlanması için çalışmaktadır.

Bu nedenle müşterilerimizin hedef kitlesini, yapılacak kampanyanın amacını, firmanın pazarlama hedeflerini değerlendirerek, en doğru radyolarda, en doğru içerikle, en doğru zamanlarda yer almasını sağlıyoruz. Başarılı bir radyo kampanyası için aşağıdaki süreçlerin profesyonel bir şekilde tamamlanması gerekir.

  • Radyo Hedef Kitle Analizi: Yapacağımız radyo reklam yayını ile kimlere ulaşmak istiyoruz sorunun cevabıdır. Bu soruya vereceğimiz cevap, hangi radyolarda reklam yayını yapılması gerektiğinin tespiti açısından oldukça önemlidir. Ulaşmayı istediğimiz hedef kitle, seçeceğimiz radyoların hedef kitlesinin birbiri ile örtüşmesi reklamımızın amacına ulaşmasının temel faktörlerindendir.
  • Radyo Reklam İçeriği Oluşturma: Radyo işitsel bir mecradır. Dinleyicilere radyodan nasıl ve ne söyleyerek ulaşacağımızın tesbiti, reklam verimliliğimizi etkileyen bir diğer önemli konudur. Reklam yazarlarımız sizin için en etili radyo içerik çalışmasını hazırlama konusunda uzmandır. Bu nedenle hedef kitlenize ve kampanya amacına uygun içeriklerin oluşturulması konusunda bizlerle çalışmanın avantajlarını birebir yaşayacaksınız.
  • Radyo Proje Geliştirme: Hedef kitlemize en uygun radyolarda, en doğru içeriği oluşturduk. Şimdi sıra seçtiğimiz radyolarda bu içeriği ne şekilde kullanacağımıza geldi. Çünkü sadece doğru radyoyu seçmek yetmez, doğru radyoda, doğru zamanda, doğru projede yer almak gerekir. Sizin için radyolarda program sponsorluğu yapmak mı, yoksa reklam kuşaklarında spot reklam yayınlamak mı, veya ilk reklam-tek reklam gibi özel yerlerde bulunmak mı en doğrusu? Dilerseniz firmanızdan canlı yayın da yapabiliriz, hatta yol durumu, hava durumu gibi özel sponsorluklarda da yer almanızı sağlayabiliriz. İşte tüm bu alternatifler içinde, fiyat performans ilişkilerini de göz önüne alarak amacınıza en uygun radyo reklam yayın türünü sizin için seçip uygulamak bizim bir değer uzmanlık konumuzdur.
  • Radyo Seslendirme ve Jingle: Reklamlarımızın kulaklarda yer etmesi, akıllara kazınması, dillere pelesenk olması ve satın alma kararıyla sonuçlanması için etkili bir radyo reklamının hazırlanması gerekir. Sizin için zengin seslendirmen ekibimizden en uygun sesi seçip, seslendirmenin hazırlanması veya en can alıcı melodi ile hazırlanış bestelerden oluşan jingle çalışmasının yapılması için de bizden hizmet alabilirsiniz.
  • Fiyat ve Ödeme Avantajı Elde Etme: Firmamız pek çok markanın radyo planlama ve satın alma sürecini yürütmektedir. Bu nedenle total bir satın alma gücüne sahiptir. Pek çok radyoda bu gücü kullanarak elde ettiği önemli bir fiyat avantajı vardır. Bu nedenle bizimle çalışan tüm müşterimiz, seçeceği radyoda maksimum indirimi ve en uzun vade avantajına sahip olur. Radyolarda en uygun koşullarda, markanızın da reklamını çıkmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizi öneririz.
  • Radyo Rezervasyon, Yayın Takibi ve Raporlama: Radyo reklamcılığının son basamağı olan rezervasyon ve yayın takibi süreci de etkin bir radyo kampanyasının olmazsa olmazıdır. Yayınlarının planlanan koşullarda, planlandığı gibi yayınlanmasının sağlanması bizlerin size sunduğu önemli bir avantajdır. Ayrıca yayınlar bittikten sonra hazırladığımız raporlar ile reklam neticelerini değerlendirebilir, bir sonraki çalışma için referans bir rapor elde etmiş olursunuz. Bu rapor bize bir sonraki radyo çalışmamız için önemli bir veri de sunacaktır.

Sizler de markanızın radyolarda, güvenilir ve profesyonel bir firma kanalıyla yer almasını istiyorsanız bizlere iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçerek, firmanızın en uygun koşullarda radyolarda yer almasını sağlayacaktır.

Bize ulaşmak için tıklayınız.

ANA SAYFA