Seslendirme

seslendirme_ankara

Seslendirme radyo ve televizyon reklamcılığının en önemli adımlarından birisidir. Etkili bir reklam için doğru tercih edilmiş bir seslendirmenle çalışmak gerekir. Seslendirme konusunda geniş bir kadroya sahip olan Düşler Atölyesi Medya, sizin için pek çok alternatif sunacaktır.  Reklam seslendirmesinin dışında mağaza anons seslendirmesi ve santral seslendirmesi konusunda da firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

MAĞAZA ANONS: Mağazanızda müşterilerinize yapacağınız duyuruların profesyonel seslendirmenler tarafından okunması istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız pek çok markanın mağaza için anons kayıtlarını hazırlamakta, firmanın çok daha profesyonel bir şekilde duyurularını müşterilerine ulaştırmasını sağlamaktadır. Düşler Atölyesi Seslendirme Dublaj Ajansı, mağaza içi müzik yayını yapan kurumlara özel bir hizmet olarak mağaza anonsunu sunmaktadır. Bu hizmetimiz, mağaza içerisinde kapalı devre yapılan müzik yayınlarında oluşturulan playlist aralarına atılan kampanya duyurusu, ilan, kampanya anonsları gibi hizmetlerin seslendirmesi ve tasarımını içermektedir. Mağaza Anonsu hizmetimizin içeriğinde oluşturulan anons metinleri Düşler Atölyesi’nin deneyimli ve profesyonel seslendirmenlerinden oluşan ekip tarafından seslendirilerek fon müziği eşliğinde tasarımı yapılarak sunulmaktadır.

Mağaza anonsu seslendirme ajansı bünyesinde oluşturularak aynı teslim edilmektedir. Mağaza içi müzik yayını yapan firmalara özel bu hizmetimizde ücretlendirme bir mağaza ve bir şube içindir. Mağaza anonsu veya seslendirme dublaj gibi konularda sorularınız olursa bizimle iletişime geçmeniz yeterli
TELEFON SANTRALİ SESLENDİRME: Firmanızı arayan kişilerin, kurumsal bir kayıt ile karşılanması, seslendirmeleri profesyonel seslendirmenler tarafından okunmasını istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Santral Anons kurumsal firmaların kimliğini ve vizyonunu yansıtmaktadır. Santral Anonsu size ve sizi arayan müşterilerinize ulaşılmak istenilen kişiye kolayca ulaşılması konusunda zaman kazandırır. Zengin seslendirmen kadromuz markanıza en uygun santral kaydını sizin için hazırlayacağız.

SANTRAL ANONS FON MÜZİĞİ VE BEKLETME MÜZİĞİ:Santral Anons ile ilgili belirtmemiz gereken önemli kriterlerden biride bekleme müzikleridir. Etkili bir sesin yanında iyi bir fon müziği bekleyen müşterilerinizi rahatsız etmez. Santralinizin fon müziği iyi bir karşılama anonsu ile birleştiğinde istediğiniz hedefe ulaşacağını unutmayınız. Sizi arayan müşterilerinize samimi bir ses ve akıcı bir Türkçe ile karşılanması için santral anons ekibimizden kimliğinize uygun sesi seçebilirsiniz.
TANITIM FİLMİ SESLENDİRME: Tanıtım filmlerinin etkisini arttıran en önemli faktör, filmin ruhuna uygun bir seslendirmen tarafından seslendirilmesidir. Bu nedenle size sunacağımız bay, bayan seslendirmen alternatiflerimizle, istediğiniz etkiyi yakalayacak sesi bulmanız çok kolay olacak.
REKLAM SESLENDİRME: Düşler Atölyesi olarak bizler hem kendi hazırladığımız reklamların seslendirmeni hazırlıyor, hem de pek çok firma ve ajans ve radyoya reklam seslendirme konusunda profesyonel destek veriyoruz.
YABANCI DİLDE SESLENDİRME: İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça ve İspanyolca dillerinde seslendirme ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Zengin seslendirmen kadromuz, istediğiniz dildeki seslendirme çalışmalarını profesyonel olarak sunacaktır. Projenizin her aşamasında 7/24 kendisiyle iletişimde olabilir, seslendirme dışında metninizle ilgili düzeltim, redakte ya da “native” yani ana dilde çeviri gibi diğer ek hizmetleri de alabilirsiniz. Yabancı dil seslendirme konusunda en iyi sonuçların elde edilmesinde yardımcı olan firmamız ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları içinde aradığınızdan fazlasını bulabileceğiniz ajansımızda, geniş hizmet anlayışı ve çalışmalarda en kaliteli sonuçları sunmak adına yenilikleri sunmaya devam ediyoruz.  Daha fazlasını daha uygun fiyatlarla sizlere sunarak çalışmalarımızdan memnun kalmanızı sağlıyoruz. Yabancı dil seslendirme konusunda en iyi sonuçların elde edilmesinde yardımcı olan firmamız ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.