Radyo Prodüksiyon

radyo_prodüksiyon

Radyolarda yayınlanacak reklamların hazırlanması sürecine radyo prodüksiyon denilmektedir. Başarılı bir radyo reklam kampanyası ancak, etkili bir radyo reklam prodüksiyonun hazırlanması ile mümkündür.

BRİEF: Etkili bir radyo reklam prodüksiyonu için müşterimi daha iyi anlamak için öncelikle brief  almaktayız. Brief içeriğinde müşterimizin hedef kitlesi, kampanyasının amacı, bu iş için ayırdığı bütçe gibi detaylar yer almaktadır.

METİN YAZIMI: Müşterimizi tanıyıp, anladıktan ve sektörünü analiz ettikten sonra, reklam yazarlarımız müşterimizi en kısa, en etkili ve akılda kalıcı şekilde tanıtacak şekilde radyo metinlerini alternatifli olarak hazırlamaktadır.

SESLENDİRME: Metinler konusunda müşterimizle onaylaştıktan sonra, seslendirme sürecine geçmekteyiz. Seslendirme konusunda zengin seslendirmen kadrosuna sahip olmanın avantajla, müşterimize pek çok seçenek sunabilmekteyiz. Bay, bayan veya yabancı dilde seslendirmen seçeneklerimizden, firmanın reklamına can verecek en uygun sesi tespit ederek, seslendirme sürecine başlamaktayız.

SES PRODÜKSİYONU HAZIRLAMA: Profesyonel stüdyolarda, profesyonel seslendirmenler tarafından kayıtı alınan reklamlarımız, reklamın içeriğine en uygun müzikle, planlanan süreyi yakalacak şekilde birleştirilerek yayına hazır hale getirilir.

Düşler Atölyesi Medya olarak hazırladığımız pek çok radyo spotumuzda sunduğumuz yüksek kalite kadar, bu süreçteki hızımız ve sonuç odaklı çalışma tarzımızla, her daim müşterimizde memnuniyet yaratmayı başardık.  Sizlere de radyolarda yayınlamak üzere reklam hazırlatmak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.